A- A A+
Ақмола облысының
ресми интернет-ресурсы
Қаз | Рус | Eng
Ақмола облысы бойынша аудандық маңызы бар қалалар, ауылдық (селолық) және кент округтері әкімдерінің 2017 жылғы есеп беру кездесулерінің кестесі

(Есеп беру кездесулері жергілікті атқарушы органдар өкілдерінің қатысуымен ауылдық, кент округтерінің құрамына кіретін ауылдарда (шағын), қалалардың шағын аудандарында өткізіледі)

№ р/бӘкімшілік-аумақтық бірліктің әкіміҚаңтар
16 дүйсенбі17 сейсенбі18 сәрсенбі19 бейсенбі20 жұма21 сенбі22 жексенбі
Степногорск қ.
1 Бөгенбай ауылдық округі   Бөгенбай а., орта мектебі, 11.00 сағат          
2 Шаңтөбе к.   Новокронштадка а., клуб ғимараты, 11.00 сағат          
Күндер бойынша барлығы   2          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 2
Ақкөл ауданы
1 Ақкөл қаласы   Ақкөл қ., «№1 астық қоймалары», 11.00 сағат Радовка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат        
  Ақкөл қ. №4 орта мектебі, 16.00 сағат Ерназар а., ауыл кітапханасы 13.00 сағат        
    Ақкөл орман шаруашылығы, негізгі мектеп, 15.00 сағат        
2 Урюпинск ауылдық округі   Ерофеевка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Амангелді а., негізгі мектеп, 11.00 сағат        
  Мало-александровка а., негізгі мектеп, 15.00 сағат а. Талқара, ауыл клубы, 15.00 сағат        
3 Наумовск ауылдық округі     Өрнек а., орта мектебі, 11.00 сағат        
    Виноградовка а., негізгі мектеп, 14.00 сағат        
4 Кеңес ауылдық округі   Красный Горняк а., бастауыш мектебі, 12.00 сағат Кеңес а., негізгі мектеп, 15.00 сағат        
  Кіші Барап а., негізгі мектеп, 15.00 сағат          
5 Новорыбинск ауылдық округі   Құрылыс а., негізгі мектеп, 12.00 сағат          
  Қараөзек а., орта мектебі, 15.00 сағат          
6 Қарасай ауылдық округі Минское а., орта мектебі, 14.00 сағат Қарасай а., орта мектебі, 14.00 сағат          
7 Жалғызқарағай ауылдық округі   Тастыадыр а., медицина пункті, 11.00 сағат          
8 Еңбек ауылдық округі   Рамадан а. негізгі мектеп, 14.00 сағат Подлесное а., медицина пункті, 11.00 сағат        
Күндер бойынша барлығы 1 11 9        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 21
Аршалы ауданы
1 Аршалы кенті   Вишневка ст., темір жол вокзалы, 11.00 сағат          
2 Ақбұлақ ауылдық округі   Ақтасты а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
3 Арнасай ауылдық округі   Бабатай ст., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
4 Анар ауылдық округі   Донецкое а., ауыл клубы Анар ст. 11.00 сағат          
5 Берсуат ауылдық округі   Байдала а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
6 Бұлақ ауылдық округі   Ақжар а., ФАП, 10.00 сағат          
  Қостомар а. негізгі мектеп, 12.00 сағат          
7 Түрген ауылдық округі   Родники а., ФАП, 10.00 сағат          
  Красное озеро а. ФАП, 12.00 сағат          
8 Ижевск ауылдық округі   Шөптікөл ст., диспетчер ғимараты, 11.00 сағат          
9 Волгодоновск ауылдық округі   Қойгелді а., орта мектебі, 10.00 сағат          
  42-разъезд, вокзал ғимараты, 14.00 сағат          
10 Жібек жолы ауылдық округі   41-разъезд, шебер учаскесі, 10.00 сағат          
  102-разъезд, шебер учаскесі, 12.00 сағат          
  Жалтыркөл а., негізгі мектеп, 14.00 сағат          
11 Константиновск ауылдық округі   Шортанды а., негізгі мектеп, 10.00 сағат          
  Белоярка а., негізгі мектеп, 14.00 сағат          
12 Михайловск ауылдық округі   Ольгинка а. ауыл клубы, 10.00 сағат          
  Николаевка а., ауыл клубы, 12.00 сағат          
13 Сарыоба ауылдық округі   Сары-оба ст., орта мектебі, 11.00 сағат          
Күндер бойынша барлығы   20          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 20
Астрахан ауданы
1 Астраханск ауылдық округі Жаңабірлік а., медицина пункті, 11.00 сағат Таволжанка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
2 Бесбидайық ауылдық округі     Бесбидайық а., медицина пункті, 11.00 сағат        
3 Есіл ауылдық округі     Шілікті а., негізгі мектеп, 11.00 сағат        
4 Жалтыр ауылдық округі Ақбейіт а., медицина пункті, 11.00 сағат            
5 Жарсуат ауылдық округі   Ягодное а., медицина пункті, 11.00 сағат          
6 Қызылжар ауылдық округі Оксановка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат   Акимовка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат        
7 Колутонск ауылдық округі   Бірлік а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
8 Николаевск ауылдық округі   Жамбыл а., негізгі мектеп, 10.00 сағат          
  Өрнек а., бастауыш мектебі, 12.00 сағат          
9 Новочеркасск ауылдық округі Приишимка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Өндіріс а., орта мектебі, 11.00 сағат          
10 Острогорск ауылдық округі   Қаракөл а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
11 Первомайск ауылдық округі Лозовое а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Камышенка а., орта мектебі, 11.00 сағат          
12 Староколутонск ауылдық округі Зареченка а. ауыл клубы (Старый Колутон а.), 12.00 сағат            
Ковыленка а. негізгі мектеп, 14.00 сағат            
Қоскөл а. медицина пункті, 16.00 сағат            
13 Ұзынкөл ауылдық округі     Бұлақты а., негізгі мектеп, 11.00 сағат        
    Алғабас а., медицина пункті, 14.00 сағат        
Күндер бойынша барлығы 8 8 5        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 21
Атбасар ауданы
1 Атбасар қаласы Атбасар қ., №6 орта мектебі, акт залы 15.00 сағат Атбасар қ., №2 орта мектебі, 15.00 сағат Атбасар қ., №1 орта мектебі, 15.00 сағат        
Атбасар қ., №5 орта мектебі, акт залы 17.00 сағат Атбасар қ., №3 орта мектебі, 17.00 сағат          
2 Тельманск ауылдық округі   Поповка а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
3 Ақан Құрманов ауылдық округі   Қосбармақ а., жеке меншік үйі, 10.00 сағат          
  Қаракөл а., жеке меншік үйі, 12.00 сағат          
4 Сергеевск ауылдық округі   Ащыкөл а., «Ермек-Агро» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат          
  Самарка а., негізгі мектеп, 14.00 сағат          
5 Ярославск ауылдық округі Хрящевка а., ауыл клубы, 11.00 сағат            
Магдалиновка а., бастауыш мектебі, 12.00 сағат            
Родионовка а., негізгі мектеп, 15.00 сағат            
Калиновка а., негізгі мектеп, 16.00 сағат            
6 Полтавский ауылдық округі Титовка а., ауыл клубы 11.00 сағат            
7 Покровск ауылдық округі Садовое а., негізгі мектеп, 15.00 сағат            
8 Макеевск ауылдық округі   Макеевка а. медицина пункті, 12.00 сағат          
  Третьяковка а. жеке меншік үйі, 14.00 сағат          
9 Мариновск ауылдық округі Б. Хазірет а., негізгі мектеп, 12.00 сағат            
Адыр ст., негізгі мектеп, 15.00 сағат            
Күндер бойынша барлығы 10 9 1        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 20
Бұланды ауданы
1 Макинск қаласы Каменный карьер к., мектеп-балабақша, 14.00 сағат Макинск қаласының торап сырты ауданы, №5 орта мектебі, 14.00 сағат Макинск қ., №3 орта мектебі, 14.00 сағат        
Макинск қ., №4 орта мектебі, 16.00 сағат Макинск қ. Степгеология к., мектеп-гимназия, 16.00 сағат          
2 Амангелді ауылдық округі Ортақшыл а., ауыл клубы, 11.00 сағат            
3 Айнакөл ауылдық округі Острогорк а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат            
4 Вознесенск ауылдық округі Аққайың а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Тастыөзек а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
5 Даниловск ауылдық округі Боярка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Алакөл а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
Елтай а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат Жаңаталап а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат          
6 Журавлевск ауылдық округі Ярославка а., ауыл клубы, 11.00 сағат Новодонецк а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Воробьевка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат        
7 Карамышевск ауылдық округі Мат а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Отрадное а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Суворовка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат        
8 Ергольск ауылдық округі Новокиевка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Гордеевка а., орта мектебі, 11.00 сағат Иванковка а., негізгі мектеп 11.00 сағат        
9 Капитоновск ауылдық округі Балуан Шолақ а., бұрынғы бастауыш мектеп ғимараты, 11.00 сағат с. Пушкино, бұрынғы бастауыш мектеп ғимараты, 11.00 сағат          
10 Қараөзек ауылдық округі Еруслановка а., жеке меншік үйі, 11.00 сағат Байсуат а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Купчановка а., МӘМ ғимараты, 11.00 сағат        
11 Новобратск ауылдық округі Буденовка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Добровольное а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Красносельск а., негізгі мектеп, 11.00 сағат        
12 Никольск ауылдық округі Ұлтуған а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат            
Күндер бойынша барлығы 14 11 6        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 31
Бурабай ауданы
1 Щучинск қаласы Каменный карьер, №4 мектеп шағын аудандары, 11.00 сағат Ремзавод, №2 мектеп шағын аудандары, 11.00 сағат Темір жол торабы, локомотив депосы шағын аудандары, 11.00 сағат        
«ҚАЗОШҒЗИ» ЖШС институтының шағын аудандары, 15.00 час   .        
2 Бурабай кенті Оқжетпес а., орта мектебі, 11.00 сағат Сарыбұлақ а., жеке меншік үйі, 11.00 сағат          
3 Абылайхан ауылдық округі Ақылбай а., орта мектебі, 12.00 сағат Озерное а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат Жаңа Қарабауыр а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат        
4 Веденовск ауылдық округі Федосеевка а. жеке меншік үйі, 15.00 сағат Жаңатуған а., жеке меншік үйі, 12.00 сағат          
  Қарабұлақ а., негізгі мектеп, 14.00 сағат          
5 Златопольск ауылдық округі Савинка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Лесной Хутор а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Новоандреевка а., жеке меншік үйі, 11.00 сағат        
Сотниковка а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат Первомайское а., орта мектебі, 14.00 сағат Түлкілі а., негізгі мектеп, 14.00 сағат        
6 Зеленоборск ауылдық округі Молбаза а., кафе «Маяк», 11.00 сағат Жаңаталап а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
Қымызынай а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат Мәдениет а., орта мектебі, 14.00 сағат          
7 Қатаркөл ауылдық округі Вишневое а., жеке меншік үйі, 12.00 сағат Сосновка а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
Ключевое а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат            
8 Кенесары ауылдық округі     Баянбай а., орта мектебі, 11.00 сағат        
    Брусиловка а., ауыл клубы, 14.00 сағат        
9 Атамекен ауылдық округі Қаражар а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Жасыл а., негізгі мектеп, 14.00 сағат Жаңажол а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат        
Шиелі а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат   Жарқайың а., бастауыш мектебі, 14.00 сағат        
10 Ұрымқай ауылдық округі Күлстан а., жеке меншік үйі, 11.00 сағат Ынталы а., жеке меншік үйі, 14.00 сағат Красный Кордон а., ауыл клубы, 16.00 сағат        
Дмитриевка а., негізгі мектеп, 14.00 сағат Кіндікқарағай а., орта мектебі, 15.00 сағат Көрнекті а., бастауыш мектебі, 12.00 сағат        
    Қарашілік а., орта мектебі, 14.00 сағат        
11 Успеноюрьевский ауылдық округі Үлгіалған а., жеке меншік үйі, 12.00 сағат Клинцы а., жеке меншік үйі, 12.00 сағат Николаевка а., орта мектебі, 15.00 сағат        
Қарағай а., жеке меншік үйі, 14.00 сағат Райгородок а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат          
Күндер бойынша барлығы 17 15 12        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 44  
Егіндікөл ауданы
1 Ұзынкөл ауылдық округі   Тоғанас а., негізгі мектеп, 10.00 сағат          
2 Алакөл ауылдық округі   Көркем а., негізгі мектеп, 12.00 сағат          
3 Жалманқұлақ ауылдық округі   Қоңыртүбек а., медицина пункті, 15.00 сағат          
  Жұлдыз а., медицина пункті, 16.00 сағат          
Күндер бойынша барлығы   4          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 4
Еңбекшілдер ауданы
1 Макинск ауылдық округі Бұланды а., орта мектебі, 11.00 сағат Мақпал а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Қарағай а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат        
Қоғам а., орта мектебі, 15.00 сағат Қаратал а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
2 Ақсуат ауылдық округі Салық а. жеке меншік үйі, 15.00 сағат            
3 Донской ауылдық округі   Невское а., орта мектебі, 15.00 сағат          
4 Үлгі ауылдық округі Карловка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Қызылұйым а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Трамбовка а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат        
Ұйымшыл а., негізгі мектеп, 15.00 сағат Жөкей а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
5 Уәлиханов ауылдық округі Алға а., негізгі мектеп, 15.00 сағат Көдебас а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
6 Аңғал батыр ауылдық округі Жаңалық а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат            
7 Степняк қаласы Степняк қ., қала әкімінің аппараты, 15.00 сағат Пригорхоз а., орманшылық ғимараты, 15.00 сағат          
8 Баймырза ауылдық округі   Шошқалы а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
9 Еңбекшілдер ауылдық округі Ақтас а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат Ақбұлақ а., негізгі мектеп, 15.00 сағат          
10 Заураловск ауылдық округі   Яблоновка а., негізгі мектеп, 15.00 сағат Құдықағаш а., орта мектебі, 15.00 сағат        
11 Бірсуат ауылдық округі Сәуле а., орта мектебі, 15.00 сағат            
Күндер бойынша барлығы 10 10 3        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 23
Ерейментау ауданы
1 Торғай ауылдық округі Қарағайлы а., медицина пункті, 11.00 сағат Жаңа-Жол а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
Балықты а., ауыл клубы, 14.00 сағат Төменгі Торғай а., «Әубәкіров» ШҚ, 14.00 сағат          
2 Қойтас ауылдық округі Қойтас а., округ әкімі аппаратының ғимараты, 11.00 сағат            
3 Бестоғай ауылдық округі Қызылту а., «Қызылту» ЖШС ғимараты, 11.00 сағат Байсары а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
4 Ерейментау қаласы Ерейментау қ., №1 негізгі мектеп, 11.00 сағат Ерейментау қ., №4 орта мектеп лицейі, 11.00 сағат Ерейментау қ., «Орман шаруашылығы» КММ 10.00 сағат        
Ерейментау қ., №2 орта мектеп лицейі, 12.00 сағат Ерейментау қ., №1 орта мектебі, 15.00 сағат Ерейментау қ., №3 орта мектеп лицейі, 12.00 сағат        
    Ерейментау қ., орта мектеп лицейі, 15.00 сағат        
5 Еркіншілік ауылдық округі Веренка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Еңбек а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
6 Күншалған ауылдық округі Шәкей а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Қаратал а., медицина пункті, 15.00 сағат          
7 Олжабай батыр ат. ауылдық округі Алғабас а., «Бұйратау» МҰТП ғимараты, 11.00 сағат Новокаменка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
8 Ақмырза ауылдық округі Жолбасшы а., бастауыш мектеп, 11.00 сағат            
9 Өлеңті ауылдық округі Өлеңті ст., диспетчерлік, 09.00 сағат Қоржынкөл станциясы, кезекшілік станциясы, 11.00 сағат          
10 Тайбай ауылдық округі Елтай а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Малтабар а., ауыл клубы, 11.00 сағат Жарық а., ауыл клубы, 15.00 сағат        
Күндер бойынша барлығы 12 10 4        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 26
Есіл ауданы
1 Есіл қаласы   Есіл қ., №3 орта мектебі, 10.00 сағат          
  Есіл қ. темір жол станциясы, 12.00 сағат          
  Есіл қ. агротехникалық колледж, 15.00 сағат          
  Есіл қ., №1 орта мектебі, 17.00 сағат          
2 Красивинск ауылдық округі Құмай а., негізгі мектеп, 11.00 сағат            
Красивая ст., темір жол станциясы, 12.00 сағат            
Ленинское а. негізгі мектеп, 16.00 сағат            
3 Юбилейный ауылдық округі Алматы а. негізгі мектеп, 11.00 сағат            
Біртал а. негізгі мектеп, 12.20 сағат            
4 Интернациональный ауылдық округі Ейское а., орта мектебі, 15.00 сағат            
5 Бұзұлық ауылдық округі     Сүрген а., орта мектебі, 11.00 сағат        
6 Қаракөл ауылдық округі     Речное а., орта мектебі, 11.00 сағат        
7 Двуреченск ауылдық округі   Приишимка ст., «Приишимье» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат          
8 Жаңысбай ауылдық округі     Ковыльное а., ауыл клубы, 11.00 сағат        
9 Зареченск ауылдық округі     Дальнее а., ауыл клубы, 10.00 сағат        
10 Красногорск кенті     Игілік а., орта мектебі, 10.00 сағат        
    Калачи а., орта мектебі, 15.00 сағат        
Күндер бойынша барлығы 6 5 6        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 17
Жақсы ауданы
1 Беловодск ауылдық округі Перекатное а., орта мектебі, 15.00 сағат Қайрақты а., мектеп-балабақша, 11.00 сағат          
2 Жаңақима ауылдық округі Алғабас а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Қима а., К. Өскенбаев ат. мектеп-балабақша, 15.00 сағат          
3 Запорожск ауылдық округі   Лозовое а., ауыл клубы, 15.00 сағат          
4 Есіл ауылдық округі Монастырка а., тұрғын үй, 12.00 сағат Қазақстан а., тұрғын үй, 12.00 сағат          
5 Калининск ауылдық округі Қалмақкөл а., тұрғын үй, 11.00 сағат Моховое а., ауыл клубы, 14.00 сағат          
6 Қызылсай ауылдық округі Баяғыз а., байланыс бөлімшесі, 11.00 сағат Қызылсай а., медицина пункті, 11.00 сағат          
7 Новокиенск ауылдық округі Парчевка а., дүкен ғимараты, 12.00 сағат            
8 Тарасовск ауылдық округі Қазақ а., «Табельная» кеңсесі, 17.00. сағат            
9 Терісаққан ауылдық округі Көксай а., тұрғын үй, 12.00 сағат            
Күндер бойынша барлығы 8 6          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 14
Жарқайың ауданы
1 Державинск қаласы Державинск қ., «Державинск элеваторы» ЖШС кеңсесі, 16.00 сағат Державинск қ., «Державинская агропромтехника» ЖШС кеңсесі, 16.00 сағат          
2 Отрадный ауылдық округі Кенское а., негізгі мектеп, 11.00 сағат            
3 Уәлиханов ауылдық округі Достық а., «Ақ бидай» ЖШС кеңсесі 11.00 сағат            
4 Жаңадала ауылдық округі Зерноградское а., негізгі мектеп, 11.00 сағат            
Жаңадала а., тұрғын үй, 14.00 сағат            
5 Костычевск ауылдық округі Донское а., «Әліби Жарқайың» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат            
6 Нахимовск ауылдық округі Баранқұл а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат            
Күндер бойынша барлығы 7 1          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 8
Зеренді ауданы
1 Ақкөл ауылдық округі Қазақстан а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Молодежное а., орта мектебі 11.00 сағат          
Ивановка а., бастауыш мектебі 15.00 сағат Туполевка а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат          
2 Алексеевка кенті Жаманащы ст., Станция кеңсесі 11.00 сағат Шағалалы ст., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
3 Байтерек ауылдық округі Үлгілі а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Өндіріс а., жеке меншік үйі, 11.00 сағат          
Ермаковка а., ауыл клубы, 15.00 сағат Красный Кордон а., орманшар кеңсесі, 15.00 сағат          
4 Бұлақ ауылдық округі Жылымды а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Жаңауыл а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат          
Қарағай ст., бастауыш мектебі, 15.00 сағат Қарлыкөл а., негізгі мектеп, 15.00 сағат          
5 Викторовск ауылдық округі Бөгенбай би а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Красиловка а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат          
6 Исаковск ауылдық округі Ұялы а., жеке меншік үйі, 11.00 сағат Костомаровка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
7 Зеренді ауылдық округі Айдарлы а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Көктерек а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
8 Ортақ ауылдық округі Қызылтаң а., ауыл клубы, Трофимовка ст. бірлесіп 11.00 сағат            
9 С.Сейфуллин ат. ауылдық округі Жаңатілек а., «Жаңатілек» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат Сейфуллин а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
Қараөзек а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат            
10 Садовый ауылдық округі Березняковка а., орта мектебі, 11.00 сағат Заречное а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
11 Сарыөзек ауылдық округі Уголки а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Баратай а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
12 Симферопольск ауылдық округі Жолдыбай а., ауыл клубы, 11.00 сағат Бұлақ а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
13 Кусепск ауылдық округі Азат а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Раздольное а., орта мектебі, 11.00 сағат          
Теректі а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат Жамбыл а., жеке меншік үйі 15.00 сағат          
14 Қонысбай ауылдық округі Дөңгілағаш а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Васильковка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
  Гранитный а., негізгі мектеп, 15.00 сағат          
15 Қызылсая ауылдық округі Қызылағаш а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Биіктесін а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат          
16 Қызылегіс ауылдық округі Қарашілік а., ФАП ғимараты, 11.00 сағат Ортағаш а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
17 Қанай би ат. ауылдық округі Желтау а., жеке меншік үйі 11.00 сағат Игілік а., орта мектебі, 11.00 сағат          
  Жамантұз а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат          
18 Приреченский ауылдық округі Павловка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат            
19 М.Ғабдуллин ат. ауылдық округі Серафимовка а., ауыл клубы 11.00 сағат Дороговка а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
Қойсалған а., жеке меншік үйі, 15.00 сағат Кіші Түкті а., ауыл клубы, 15.00 сағат          
20 Троицк ауылдық округі Қошқарбай а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Қарсақ а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат          
Кеңөткел а., негізгі мектеп, 15.00 сағат            
21 Шағалалы ауылдық округі Ескенжал а., негізгі мектеп, Еңбек Бірлік а. бірлесіп 11.00 сағат Ақадыр а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
  Ұялы а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
Күндер бойынша барлығы 28 27          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 55
Қорғалжын ауданы
1 Амангелді ауылдық округі   Жұмай а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
2 Арықты ауылдық округі   Садырбай а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Сұлукөл а., Ы.Алтынсарин ат. негізгі мектеп, 11.00 сағат        
  Құлтай а., жеке меншік үйі, 14.00 сағат          
3 Қарашалған ауылдық округі   Ұялы а., негізгі мектеп, 10.00 сағат Қарғалы а., медицина пункті, 11.00 сағат        
4 Кеңбидайық ауылдық округі   Екпінді а., бастауыш мектебі, 10.00 сағат          
5 Коммунар ауылдық округі   Құмкөл а., бастауыш мектебі, 10.00 сағат          
6 Қорғалжын ауылдық округі   Біртабан а., ЖШС Болтабеков және К, 11.00 сағат Абай а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат        
7 Қызылсай ауылдық округі   Үшсарт а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Алмас а. бастауыш мектебі, 14.00 сағат        
8 Сабынды ауылдық округі   Қараегін а., Ш. Уәлиханов ат. орта мектеп, 10.00 сағат Алғабас а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат        
Күндер бойынша барлығы   9 5        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 14
Сандықтау ауданы
1 Балкашинск ауылдық округі Петровка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат            
Хуторок а., ауыл клубы, 15.00 сағат            
2 Барақбай ауылдық округі Хлебное а., медицина пункті, 11.00 сағат            
Чашке а., шағын орталық, 15.00 сағат            
3 Белгородский ауылдық округі Раздолье а., Үлкен-Түкті орман шаруашылығының кеңсесі, 11.00 сағат            
Преображенка а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат            
4 Бірлік ауылдық округі Арбузинка а., жеке меншік үйі, 11.00 сағат            
Петриковка а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат            
5 Васильевск ауылдық округі Тучное а., Алтын Нива ЖШС, 11.00 сағат            
Ұлан а., негізгі мектеп, 15.00 сағат            
6 Веселовский ауылдық округі Новоселовка а., ФАП, 11.00 сағат            
Жыланды а., негізгі мектеп, 15.00 сағат            
7 Жамбыл ауылдық округі Қызыл-Қазақстан а., ауыл клубы, 11.00 сағат            
8 Каменск ауылдық округі Богословка а., шағын орталық, 11.00 сағат            
9 Лесной ауылдық округі Речное а., «ПЗ Балкашинский» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат Бастримовка а., «Сандықтау» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат          
Михайловка а., ауыл клубы, 15.00 сағат Граниковка а., «ПЗ Балкашинский» ЖШС кеңсесі, 15.00 сағат          
10 Максимовск ауылдық округі Спасское а., «Спасское» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат Владимировка а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
Новый городок а., ауыл клубы, 15.00 сағат            
11 Новоникольск ауылдық округі Меньшиковка а., ауыл клубы 11.00 сағат Құмдыкөл а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
Смольное а., «Маралды орман шаруашылығы» КММ кеңсесі, 15.00 сағат Мысок а., «Маралды орман шаруашылығы» КММ кеңсесі 15.00 сағат          
12 Сандықтау ауылдық округі Новоромановка а., ауыл клубы, 11.00 сағат            
13 Широковск ауылдық округі Дорогинка а., ауыл клубы, 11.00 сағат            
Күндер бойынша барлығы 22 5          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 27
Целиноград ауданы
1 Ақмол ауылдық округі   Өтеміс а., ФАП, 12.00 сағат          
2 Воздвижинск ауылдық округі   Жаңа Жайнақ а., ауыл клубы, 11.00 сағат          
  Раздольное а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
3 Қабанбай батыр ауылдық округі Қызылжар а., орта мектебі, 11.00 сағат Сарыадыр а., ФАП, 11.00 сағат          
Нұра а., ФАП, 15.00 сағат            
4 Қараөткел ауылдық округі Қаражар а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат            
Жаңажол а., негізгі мектеп, 15.00 сағат            
5 Қосшы ауылдық округі   Тайтөбе а., негізгі мектеп, 15.00 сағат          
6 Қоянды ауылдық округі Шұбары а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Малотимофеевка а., негізгі мектеп 15.00 сағат          
7 Красноярск ауылдық округі Красноярк а., орта мектебі, 15.00 сағат            
8 Максимовск ауылдық округі Фарфоровый а., орта мектебі, 11.00 сағат Қосішек а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
Төңкеріс а., орта мектебі, 15.00 час Жайнақ а., Станция ғимараты, 15.00 сағат          
9 Новоишимск ауылдық округі Семеновка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат            
Мортық а., ауыл клубы, 15.00 сағат            
10 Оразақ ауылдық округі Бірлік а., бастауыш мектебі 15.00 сағат            
11 Приреченск ауылдық округі   Антоновка а., мәдениет үйі, 12.00 сағат          
12 Рахымжан Қошқарбаев ат. ауылдық округі Ағанас а., орта мектебі, 11.00 сағат Сарыкөл а., негізгі мектеп, 11.00 сағат          
с. Шнет, бастауыш мектебі, 15.00 сағат Преображенка а., «Приображенка» ЖШС кеңсесі, 15.00 сағат          
13 Родина ауылдық округі   Садовое а., ауыл клубы, 12.00 сағат          
  Зеленный Гай а., ауыл клубы, 15.00 сағат          
14 Софиевск ауылдық округі   Миновка а., кеңсе ғимараты, 15.00 сағат          
15 Талапкер ауылдық округі Қажымұқан а., негізгі мектеп, 10.00 сағат Қызылсуат а., негізгі мектеп, 10.00 сағат          
96-разъезд а., балабақша, 12.00 сағат            
16 Тасты ауылдық округі   Ақмешіт а., орта мектебі, 11.00 сағат          
  Тастақ а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат          
17 Шалқар ауылдық округі Қаратомар а., негізгі мектеп, 10.00 сағат            
Отаутүскен а., бастауыш мектебі, 15.00 сағат            
Күндер бойынша барлығы 17 17          
Өңірдегі апта бойынша барлығы 34

Шортанды ауданы

1 Пригородный ауылдық округі Камышенка а., негізгі мектеп, 11.00 сағат            
2 Андреевск ауылдық округі   Октябрьское а., орта мектебі, 11.00 сағат          
3 Петровск ауылдық округі Белое Озеро а., ауыл клубы, 11.00 сағат   Қара-Адыр ст., негізгі мектеп, 11.00 сағат        
4 Новокубанск ауылдық округі Алтай а., ауыл клубы 11.00 сағат            
5 Раевск ауылдық округі Гуляй Поле а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Егемен а., негізгі мектеп, 11.00 час Новографское а. ауыл кітапханасы 11.00 сағат        
6 Новоселовск ауылдық округі Қаратөбе а., «Қаратөбе» ЖШС кеңсесі, 11.00 сағат Ново-первомайск а., негізгі мектеп, 11.00 сағат Ошақ а., ауыл клубы, 11.00 сағат        
7 Дамса ауылдық округі Степное а., орта мектебі, 11.00 сағат   Научный к., орта мектебі, 11.00 сағат        
8 Бектау ауылдық округі Қаражар а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Мықтыкөл а., бастауыш мектебі, 11.00 сағат Конкрынка а., бастауыш мектебі 11.00 сағат        
9 Бозайғыр ауылдық округі Ключи а. орта мектебі, 11.00 сағат Төңкеріс ст. негізгі мектеп, 11.00 сағат          
Күндер бойынша барлығы 8 5 5        
Өңірдегі апта бойынша барлығы 18
Шағын ауылдар мен күндер бойынша барлығы 168 175 56        
Облыс шағын ауылдары бойынша аптасына барлығы 399
Мақаланы құрған күні 24.01.2017 12:17
Мақаланы жаңартқан күні 01.06.2017 15:05
Қаралым саны: 1635

Пошталық мекенжайы: Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83 индексі: 020000

Облыс әкімінің қабылдау бөлмесі:
8 (7162) 29-72-00

Әдеп жөнiндегi уәкiлi:
8 (7162) 29-73-54

Қабылдауға жазылу:
8 (7162) 29-72-43

Кіріс хат-хабарлар бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-44

Шығыс хат-хабарлар бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-49

Электрондық жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-51

Жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-71

Факс:
8 (7162) 29-72-98

Электрондық пошта адресі: akim@akmo.kz

Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша келесі телефондар бойынша хабарласуға болады: 8 (7162) 29-72-23, 29-72-25, 29-72-54

Яндекс.Метрика
@2017 Ақмола облысының ресми интернет-ресурсы

ОБЛЫСТЫҚ ӘКІМДІКТЕРДІҢ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСТАРЫ

Астана қаласының әкімдігі

Алматы қаласының әкімдігі

Ақтөбе облысының әкімдігі

Алматы облысының әкімдігі

Атырау облысының әкімдігі

Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі

Жамбыл облысының әкімдігі

Батыс Қазақстан облысының әкімдігі

Қарағанды облысының әкімдігі

Қостанай облысының әкімдігі

Қызылорда облысының әкімдігі

Маңғыстау облысының әкімдігі

Павлодар облысының әкімдігі

Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі

Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі

АУДАНДЫҚ ӘКІМДІКТЕРДІҢ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСТАРЫ

Көкшетау қаласының әкімдігі

Степногорск қаласының әкімдігі

Ақкөл ауданының әкімдігі

Аршалы ауданының әкімдігі

Астрахан ауданының әкімдігі

Атбасар ауданының әкімдігі

Бұланды ауданының әкімдігі

Бурабай ауданының әкімдігі

Егіндікөл ауданының әкімдігі

Еңбекшілдер ауданының әкімдігі

Ерейментау ауданының әкімдігі

Есіл ауданының әкімдігі

Жақсы ауданының әкімдігі

Жарқайың ауданының әкімдігі

Зеренді ауданының әкімдігі

Қорғалжын ауданының әкімдігі

Сандықтау ауданының әкімдігі

Целиноград ауданының әкімдігі

Шортанды ауданының әкімдігі

ВЕДОМСТВОЛЫҚ БАҒЫШТЫ БАСҚАРМАЛАРДЫҢ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСТАРЫ

Ақмола облысының архивтер мен құжаттамалар басқармасы

Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы

Ақмола облысының ветеринария басқармасы

Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы

Ақмола облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы

Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы

Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы

Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы

Ақмола облысының мәдениет басқармасы

Ақмола облысының білім басқармасы

Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

Ақмола облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы

Ақмола облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы

Ақмола облысының дін істері басқармасы

Ақмола облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы

Ақмола облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы

Ақмола облысының тілдерді дамыту басқармасы

Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы

Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы

Ақмола облысының құрылыс басқармасы

Ақмола облысының туризм басқармасы

Ақмола облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

Ақмола облысының қаржы басқармасы

Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы