A- A A+
Ақмола облысының
ресми интернет-ресурсы
Қаз | Рус | Eng
Ақмола облысы бойынша сайланған мәслихат депутаттары туралы АҚПАРАТ (сайлау – 2016 жылғы 20 наурыз)
№р/б Тегі,аты, әкесінің аты Туған күні,айы, жылы ұлты білімі,мамандығы Жұмыс орны, лауазымы, телефоны
1 2 3 4 5 6
Ақмола облыстық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
1. АяғановСерікӘкпенұлы520410300275 10.04.1952 қазақ жоғары, дәрігер-хирург, экономист Ақмола облыстық ауруханасы, бас дәрігер
№ 2 сайлау округі
2. ЖақсылықовӘсенДулатұлы800703350203 03.07.1980 қазақ жоғары,заңгер «Гормолзавод» ЖШС, директоржұм.(871627)77-10-88
№ 3 сайлау округі
3. МащинскаяЕленаИвановна620220400646 20.02.1962 чуваш жоғары, экономист-менеджер «Той Дастархан» ЖШС, директор,ұялы. 87015338530
№ 4 сайлау округі
4. ОсиненкоГеннадий Вениаминович551219350330 19.12.1955 орыс жоғары, инженер-құрылысшы «Зеленстрой» ЖШС,директоржұм.(871622)62-8-29
№ 5 сайлау округі
5. Бекмағамбетов ҒалымМәдешұлы551105301154 05.11.1955 қазақ жоғарыорыс тілі мен әдебиетінің оқытушысы «Нұр Отан» пратиясы Ақмола облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасарыжұм.(87162)250000
№ 6 сайлау округі
6. Камелиденов Жанболат Шағбанұлы621210350258 10.12.1962 қазақ жоғары, экономист «Энтерпрайз» ЖШС,директор,жұм. (871645)6-27-90
№ 7 сайлау округі
7. ТомиловАнатолийИванович490726350192 26.07.1949 орыс жоғары,техник-монтаждаушы,машина жасаушы «ЕПК Степногорск» АҚ, бас директор,жұм. (871645)72001ұялы. 87017882321
№ 8 сайлау округі
8. НаурызбаеваБағланНазымбекқызы760107450257 07.01.1976 қазақ жоғары,дәрігер-педиатр Степногорск орталық қалалық ауруханасы,бас дәрігердің медицина жөніндегі орынбасары
№ 9 сайлау округі
9. СимчукВалерий Николаевич560110350882 10.01.1956 орыс жоғары, қоғамтанушы-политолог оқытушы Жеке кәсіпкер, жұм.(871638)20243,ұялы 87015180725
№ 10 сайлау округі
10. ҚұрымбаевӨміржан Сәрсенбекұлы830726350155 26.07.1983 қазақ жоғары, инженер- механик, заңгер «Неврологилық сырқаттары бар мүгедектерге арналған медициналық әлеуметтік мекеме» КММ директоры,жұм.(871631)27-5-68
№ 11 сайлау округі
11. ЖуковаИринаНиколаевна681026400050 26.10.1968 орыс жоғары, бухгалтерлік есеп және аудит, заңгер Жеке кәсіпкер,ұялы 8701-366-39-12
№ 12 сайлау округі
12. ГусевАлександр Яковлевич581213350195 13.12.1958 орыс жоғары, экономист «Агрофирма Поиск» ЖШС, бас директор,жұм. (871644) 25-1-60
№ 13 сайлау округі
13. КистинСергейАлександрович780622301299 22.06.1978 орыс жоғары, инженер-механик «КАМАЗ-Инжиниринг» АҚ,бас директоржұм. (87162) 511511
№ 14 сайлау округі
14. Өразақов Темірболат Рахметұлы521205300898 05.12.1952 қазақ жоғары,инженер механик «Ерейментау 2005» ЖШС, директоржұм.(871633)22-7-07
№ 15 сайлау округі
15. ПельцерВалерий Александрович640218300860 18.02.1964 неміс жоғары, агроном «Фермер 2002» ЖШС, директор,ұялы 87054232145
№ 16 сайлау округі
16. БожкоМаксим Владимирович810709300063 09.07.1981 орыс жоғары, әлеуметтік саладағы экономика, экономика магистрі «Акмола-Феникс» АҚ, бас директор,ұялы 87022223333
№ 17 сайлау округі
17. АшебековСағадат Қайыржанұлы510101310002 01.01.1951 қазақ жоғары, экономист «Целиноградское» кредиттік серіктестігінің төрағасы,жұм.(871726)78444
№ 18 сайлау округі
18. МуратовРинатРауфович651110350041 10.11.1965 татар жоғары,инженер-құрылысшы «Атбасарский газ» ЖШС, директоржұм.(871643)2-75-22ұялы 87026192918
№ 19 сайлау округі
19. ТайшытаевАждар Тайшытайұлы531025300702 25.10.1953 қазақ жоғары,жол қатынастарының инженер-механигі «Аждар и К» ЖШС, директоржұм.(871643)62220ұялы 87015120058
№ 20 сайлау округі
20. КамышанскийВиталийПетрович541103300430 03.11.1954 орыс жоғары,инженер-механик «Жаркаин» ЖШСдиректор
№ 21 сайлау округі
21. БолатовТұрлыбек Алтайбекұлы670829300709 29.08.1967 қазақ жоғары, инженер-механик «Сарытомар» ШҚ, басшы,жұм.(871646)21131
№ 22 сайлау округі
22. Баймағамбетов Әлібек Бекболатұлы591006300175 06.10.1959 қазақ жоғары,мұғалім, заңгер «Мемлекеттік қызметшілердің БЖАО» ШЖҚ МКК, директоржұм.(871622)58-2-02
№ 23 сайлау округі
23. АқылбековБерікСекербайұлы631202300216 02.12.1963 қазақ жоғары, ғалым агроном, экономист «Кокшетау Энерго» ЖШС, бас директорр.т. 8(7162)42-29-36
№ 24 сайлау округі
24. РахымбаевСерік Жұмаділұлы670828350024 28.08.1967 қазақ жоғары, мал дәрігері "AgroEхport LTD" ЖШС, директор,жұм.(87172)540799ұялы 87019298939
№ 25 сайлау округі
25. БелобровНиколай Федорович620115300391 15.01.1962 орыс жоғары,ғалым агроном «Полтавка» ЖШС, директоржұм.(871643)96321ұялы 87024025760
№ 26 сайлау округі
26. ЕрденоваӘнел Сапарғалиқызы761207400725 07.12.1976 қазақ жоғары, бейнелеу өнерінің мұғалімі "Нұр Отан" партиясы Есіл аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасары
№ 27 сайлау округі
27. ГабдуллинУәлихан Мұташұлы720319350358 19.03.1972 қазақ жоғары,заңгер, мемлекеттік жергілікті басқару, экономика ғылымдарының магистрі Ақмола облысы кәсіпкерлер палатасы, директор,жұм.(871627)22548,ұялы 8 777 8855577
№ 28 сайлау округі
28. Баймышев Ғалымбек Қазкенұлы610403350371 03.04.1961 қазақ жоғары, орман шаруашылығы инженері Сандықтау оқу-өндірістік шаруашылығы, директор,жұм.(871640)70124
№ 29 сайлау округі
29. ЫсқақовНартай Жұматайұлы611201300354 01.12.1961 қазақ жоғары,заңгер «Агрофирма «Қараөзек» ЖШС, директор,жұм.(87162)25-71-68ұялы 87015115718
№ 30 сайлау округі
30. СұлтановҚайрат Абайдоллаұлы700606350295 06.06.1970 қазақ жоғары, экономист «Сұңқар» сауықтыру кешені, басқарушы,жұм. (871632)22436
№ 31 сайлау округі
31. ЖалмағамбетовТалғатТұрсынбайұлы660604300367 04.06.1966 қазақ жоғары, инженер «Көкшетау Энерго Центр» ЖШС «Восток Энерго» филиалы, директор,ұялы 87015336833
№ 32 сайлау округі
32. НұрмолдинДулатНұрахметұлы670612300253 12.06.1967 қазақ жоғары, инженер, заңгер, экономист Ақмола облыстық мәслихаты,мәслихат хатшысы
№ 33 сайлау округі
33. БезвербныйПавелНиколаевич710223300080 23.02.1971 орыс жоғары, азаматтық авиация инженері "Орленок и К" ЖШС,директор,ұялы 87017227619
Көкшетау қалалық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
34. ГайсаБауыржан Сейітқалиұлы720810300172 10.08.1972 қазақ жоғары, инженер-механик, есеп жүргізу және аудит бакалавры «НұрОтан» партиясы Ақмола облыстық филиалы,төрағаның орынбасары,жұм. (87162) 402232
сайлау округі № 2
35. Шиманский Владимир Юрьевич650820350237 20.08.1965 орыс жоғары, инженер-құрылысшы «Меридиан-2007» ЖШС, директоржұм. (87162) 404513
сайлау округі № 3
36. БегалинБоранбай Қарпқалиұлы531006350309 06.10.1953 қазақ жоғары, филолог мұғалім Көкшетау қалалық мәслихатының хатшысыжұм.(87162)257880
№ 4 сайлау округі
37. Копишев Ғалимжан Сүйіндікұлы800924300724 24.09.1980 қазақ жоғары, инженер-механик «САудАPlasT» ЖШС, директоржұм. (87162)25-47-65
№ 5 сайлау округі
38. АрыстанқызыРоза680804401045 04.08.1968 қазақ жоғары, инженер-экономист "РФ "Северный" НК КТЖ" АҚ, аға билет кассирі,жұм. (87162) 29-21-34
№ 6 сайлау округі
39. ЫсқақовТимурМаратұлы871215350424 15.12.1987 қазақ жоғары,қаржыгер, информатика бакалавры Жастар саясаты мәселелері басқармасының «Ақмола облысының жастар ресурстық орталығы» КММ,басшыжұм.(87162)72-26-04
№ 7 сайлау округі
40. ИсимбаевЕркін Тұрашұлы640515301922 15.05.1964 қазақ жоғары, тарих және қоғамдық пәндер оқытушысы Филиал АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы» АҚ «Ақмола облысы педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттыру институты» филиалы, директор,жұм. (87162) 25-6942
№ 8 сайлау округі
41. ТукеевМұрат Мұқашұлы581018301206 18.10.1958 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы, экономист, оқытушы «Окжетпес» балалар мен жасөспірімдер футбол мектебі» ШЖҚ МКК, директоржұм. (87162)32-10-31
№ 9 сайлау округі
42. ӘбішевЖанат Қалкаманұлы740223301699 23.02.1974 қазақ жоғары, инженер-электрик,юрист «Қалалық электр желілері» ЖШС, директор,жұм. (87162) 265888
№ 10 сайлау округі
43. Нұрымова Зәуреш Олжабайқызы651124400970 24.11.1965 қазақ жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі «НұрОтан» партиясы Көкшетау қалалық филиалы, төрағаның орынбасары,жұм. (87162)402269
№ 11 сайлау округі
44. ҚалышевРүстем Серікұлы740811350099 11.08.1974 қазақ жоғары, инженер-механик Жолаушылар тасымалы қауымдастығы,төрағасы
№ 12 сайлау округі
45. Әміржанов Жұмабай Кабенұлы600318350457 18.03.1960 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы "АП-Импэкс" ЖШС, директоржұм. (87162)25-27-93
№ 13 сайлау округі
46. АузаровАрғын Әнуарбекұлы580902300914 02.09.1958 қазақ жоғары,инженер-құрылысшы "Темир жол Су" ЖШС, директоржұм. (87162)292858
№ 14 сайлау округі
47. ЕлубаевМәди Сағынтайұлы820209350559 09.02.1982 қазақ Заңтану ғылымдарының докторы Абай Мырзахметов ат. Көкшетау университеті
№ 15 сайлау округі
48. ШаримоваӘсия Өміртасқызы590312400797 12.03.1959 қазақ жоғары, экономист-бухгалтер "Көкшетау автобус паркі" ЖШС, бас директорыжұм. (87162)326159
№ 16 сайлау округі
49. ЗиборовСергей Викторович650524350288 24.05.1965 орыс высшеe,дәрігер-емдеуші «Көкшетау қалалық ауруханасы» ШЖҚ МКК, кардиология бөлімшесінің меңгерушісі
Степногорск қалалық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
50. Каршегенов Алтынбек Төлеуғалиұлы771010301956 10.10.1977 қазақ жоғары, экономист «Степногорск энергокомплекс» ЖШС,бас директорсот: 87017122412
№ 2 сайлау округі
51. КөпееваҒалияБанцатовна590127400830 27.01.1959 қазақ жоғары,музыка мұғалімі «Степногорск қалалық мәслихатының аппараты» ММ, қалалық мәслихаттың хатшысы,
№ 3 сайлау округі
52. КозейчукВладимирАлексеевич540115350172 14.01.1954 украин жоғары, инженер-құрылысшы, құрылысшы «МСУ 104» ЖШС, директор,жұм. (871645) 7-17-94
№ 4 сайлау округі
53. ДүйсеновАсқарХайролаұлы630621300919 21.06.1963 қазақ жоғары,емдеу ісі дәрігері «Степногорск қалалық емханасы» ШЖҚ МКК, бас дәрігерұялы 87011736878
№ 5 сайлау округі
54. ШакеновҚажымұрат Ирденұлы680922350514 22.09.1968 қазақ жоғары,тарих мұғалімі «Нұр Отан» партиясы Степногорск қалалық филиалы, төрағаның орынбасары
№ 6 сайлау округі
55. ПодолькоНадеждаБорисовна650810450249 10.08.1965 орыс жоғары,бастауыш сынып мұғалімі «№ 5 «Колосок» балабақшасы» МКҚК,меңгерушіұялы 87051123604
№ 7 сайлау округі
56. 12 БалпановДарханСерікұлы770417350032 17.04.1977 қазақ жоғары,химик-оқытушы,заңгер-құқықтанушы «ҚР Ұлттық биотехнология орталығы» РМК филиалы, директор
№ 8 сайлау округі
57. ЛощинскаяНатальяВасильевна560225401053 25.02.1956 орыс жоғары,инженер химик- технолог, экономист «Биокорм» ЖШС,директор
№ 9 сайлау округі
58. ЖакпаровОлжас Аманжолұлы870727350722 27.07.1987 қазақ жоғары,құқықтанушы «Қазақалтын» ТМК АҚ материалдық техникалық жабдықтау басқармасының бас маманы
№ 10 сайлау округі
59. МорозоваНатальяАлексеевна610624450355 24.06.1961 орыс жоғары, инженер-құрылысшы,менеджер «Каскад 2» ӨК,директорұялы 87012511300
№ 11 сайлау округі
60. ГетмановАлексейСергеевич740310350471 10.03.1974 орыс жоғары, инженер-жылуэнергетигі «Степногорск-водоканал» ШЖҚ МКК, директорұялы 87774710161
№ 12 сайлау округі
61. 16 АлпысбаевСайкенТемірбайұлы580108300889 08.01.1958 қазақ жоғары, таукен инженері, мемелекеттік және жергілікті басқару бакалавры ЖК "Алпысбаев", басшыұялы 87011985842
№ 13 сайлау округі
62. ЖаманбаевДулатИбрагимұлы610511300868 11.05.1961 қазақ жоғары, бухгалтер, «Экспресс» ЖШС, директордом. 8 (71640) 5-07-77
Ақкөл аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
63. МоорАлександр Адольфович660323300151 23.03.1966 неміс жоғары, дене шынықтыру мұғалімі "Гарант Логистик" ЖШС, директор,жұм.(871638)2-03-64,ұялы 87013998427
№ 2 сайлау округі
64. Бердімұратова ШырақҚайрошқызы710101450327 01.01.1971 қазақ жоғары,дәрігер-терапевт Орталық аудандық аурухана,жасөспірімдер дәрігері,ұялы 87019210811
№ 3 сайлау округі
65. ПигнастеевНиколайВасильевич630824350255 24.08.1963 орыс жоғары, экономист- қаржыгер "Бассейн "Акколь-2014" МКҚК, директор,жұм.(871638)2-65-70ұялы 87014212268
№ 4 сайлау округі
66. АбдинЖаңбырбай Молдасейітұлы650426350314 26.04.1965 қазақ жоғары, заңгер "КазАвтоЖол" ҰК» АҚ, ДЭУ-87 директор, жұм.(871638)2-18-87, ұялы 87773106065
№ 5 сайлау округі
67. ТимошинАлексейИванович560331350190 31.03.1956 орыс жоғары, инженер-механик "КРМЗ" ЖШС, басқарма төрағасы,жұм.(871638)2-12-57,ұялы 87017786563
№ 6 сайлау округі
68. Калашникова Надежда Григорьевна551007400030 07.10.1955 белорус жоғары, тауар танушы ЖК "Калашникова Н.Г.",жұм.(871638)2-04-03,ұялы : 87051062448
№ 7 сайлау округі
69. Мананбаева Айжан Кенжебайқызы471022450061 22.10.1947 қазақ жоғары, мұғалім Аудандық ардагерлер кеңесінің төрағасы,жұм. (871638)2-05-63, 87013039350
№ 8 сайлау округі
70. НұрсадықовҚуаныш Дәулетканұлы560710300104 10.07.1956 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Акколь Акпарат" ЖШС,бас редактор, жұм.(871638)2-15-04
№ 9 сайлау округі
71. ХамхоеваЛизаСуламбековна720808402668 08.08.1972 ингуш жоғары, менеджер "Сауда" ЖШС,бас директор,жұм. 8(7172)34-72-33,ұялы 87013470940
№ 10 сайлау округі
72. Салыбекова Жұлдызай Таубайқызы610807400090 07.08.1961 қазақ жоғары, заңгер Аудандық мәслихат, хатшы,жұм.(871638)2-04-79
№ 11 сайлау округі
73. ҚұсайыноваМадинаҚайыртайқызы900926450372 26.09.1990 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директор,жұм. (871638)2-22-11,ұялы 87022713470
№ 12 сайлау округі
74. БертілеуовӨтебекТұрсынұлы640321301214 21.03.1964 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы "Ильяс" ШҚ, басшы,жұм.(871638)2-64-65,ұялы 87013893993
№ 13 сайлау округі
75. ӨмірбаевБауыржанДосанұлы630201350812 01.02.1963 қазақ жоғары, инженер-механик "Нұр Отан" партиясы Ақкөл филиалы, төрағаның бірінші орынбасары, жұм.(871638)2-01-38
Аршалы аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
76. СлободянюкИрина Александровна731213400099 13.12.1973 украин жоғары, биология мұғалімі, дене шынықтыру және спорт бакалавры Аршалы №2 ОМ, директор,жұм. (871644) 21-5-79
№ 2 сайлау округі
77. ОспановБерікКимадиұлы600529300150 29.05.1960 қазақ орташа арнайы, пайдаланушы техник «Арай» ШҚ, басшыжұм. (871644) 22-6-39
№ 3 сайлау округі
78. КозловаАннаВикторовна870111450948 11.01.1987 орыс жоғары, менеджмент Жеке кәсіпкерұялы 8-701-824-74-51
№ 4 сайлау округі
79. ТналинаТазагүлТеміргалиқызы630215450111 15.02.1963 қазақ жоғары, режиссер Аудандық мәдениет үйі, директоржұм.(871644)22-9-86,ұялы 8701128639
№ 5 сайлау округі
80. БайғожинАзаматАхантайұлы7502 17350100 17.02.1975 қазақ жоғары, дене шынықтыру және спорт мұғалімі «Комсервис Ж.Ж.» ЖШС, директоржұм.(871644) 23-2-70
№ 6 сайлау округі
81. ЛебедевАлександр Александрович570510350323 10.05.1957 орыс орташа-арнайы, дәнекерлеуші «Лебедев А.А.» ШҚ,басшыжұм. (871659)23-5-50
№ 7 сайлау округі
82. ШедербековҚайратАйтмағамбетұлы730420300629 20.04.1973 қазақ жоғары, зооинженер «Аршалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» ММ басшысыжұм. 8(71644)21805
№ 8 сайлау округі
83. ӨстенбековКелжанСапарұлы790101301072 01.01.1979 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің бакалавры Ижев ОМ, қазақ тілінің мұғаліміжұм. (871644) 24-2-97
№ 9 сайлау округі
84. СүлейменовАсхатМұратұлы880226350806 26.02.1988 қазақ жоғары, туризм «Корпорация «Байтерек» ЖШС,бас директорыжұм. (87172) 99-94-02
№ 10 сайлау округі
85. АлиевЭльманЭльдарович580824301017 24.08.1958 қазақ жоғары, қалалардың өнеркәсіп кәсіпорындары мен ауыл шаруашылығын электрмен жабдықтау «Михайловское» ЖШС, директор,жұм. (871644) 26-5-70
№ 11 сайлау округі
86. ҚазбековЕрболЕрсайынұлы760809300114 09.08.1976 қазақ жоғары, инженер-экономист, менеджмент магистры «Ормис Қазақстан» ЖШС, директор,жұм. (87172) 49-73-60
№ 12 сайлау округі
87. МошкеАршагүл751226450525 26.12.1975 қазақ жоғары, психология және педагогика бакалавры Нововладимиров ОМ, директордың орынбасары,жұм. (871644) 25746
Астрахан аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
88. ДүйсекееваЖаннаЕрмекқызы700329400071 29.03.1970 қазақ жоғары,қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Первомайский детский сад" МКҚК,меңгеруші,жұм. 8(71641)29616
№ 2 сайлау округі
89. ИщановЕрланМұратұлы840707350232 07.07.1984 қазақ жоғары,заңгер, тарих мұғалімі Петровка ОМ,директор,жұм. (871641)25370
№ 3 сайлау округі
90. СағадатовДүйсенКазизұлы621023300730 23.10.1962 қазақ орта ЖК «Сағадатов Д.К.», басшы,жұм. 8(71641)26129
№ 4 сайлау округі
91. ІзбасаровБұғыбайКазизұлы550221350349 21.02.1955 қазақ жоғары,агроном «Избасаров и К» ЖШС,директор,жұм. 8(71641)27140
№ 5 сайлау округі
92. МұқановРуслан Жақсылықұлы690904350336 04.09.1969 қазақ жоғары, мал дәрігері «Ветсервис+» ШЖҚ МКК, директор,жұм.(871641)23604
№ 6 сайлау округі
93. АсқаровАлмасАсқарұлы890630351866 30.06.1989 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директор,жұм.(871641)23922
№ 7 сайлау округі
94. Путинцева ВалентинаСергеевна880219450273 19.02.1988 орыс жоғары,педагог-психолог №6 агротехникалық колледж, директордың орынбасары,жұм.(871641)22491
№ 8 сайлау округі
95. МальковАнатолий Викторович630512300242 12.05.1963 орыс жоғары «Тасумар+» ЖШС, бас директор, ұялы 87777888817
№ 9 сайлау округі
96. МұқановаГулбағдат Қайратұлы690213450250 13.01.1969 қазақ жоғары,дәрігер-терапевт Жалтыр дәрігерлік амбулаториясы, дәрігер-терапевт,жұм.8(71641)21911
№ 10 сайлау округі
97. ШеинИгорьВасильевич581222300492 22.12.1958 орыс жоғары, халық аспаптары Жалтыр мәдениет үйі, директор, 8(71641)21666
№ 11 сайлау округі
98. ШәріповБолатҚайыркенұлы650127300828 27.01.1965 қазақ орташа-арнайы, шебер құрылысшы "СХТ Кызылжар" ЖШС, МТМ меңгерушісі,жұм. 8(71641)28486
№ 12 сайлау округі
99. ҚожахметМирамҚосманұлы630501350010 01.05.1963 қазақ жоғары,дене шынықтыру мұғалімі, заңгер, экономика және бизнес магистрі «Астрахан ауданы әкімінің аппараты» ММ, аудан әкімінің орынбасары, жұм. 8(71641)22235
Атбасар аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
100. СәдуақасовМұратНұрбекұлы750331300759 31.03.1975 қазақ жоғары,ғалым-агроном «Шуйское-XXI» ЖШСатқарушы директоржұм.(871643) 99-3-21,ұялы 8-777-869-39-97
№ 2 сайлау округі
101. ЕлисеевАлексей Константинович770501301566 01.05.1977 белорус жоғары,музыка мұғалімі Покровская ОМ,директоржұм.(871643)98-3-32
№ 3 сайлау округі
102. ТокаревМихаил Александрович800619301299 19.06.1980 орыс жоғары,ғимараттар мен имараттар құрылысшысы «Юна» ЖШС ЖҚС,жанармай құю станциясының бастығы,
№ 4 сайлау округі
103. КенжебаевЖасланТөлегенұлы790406301692 06.04.1979 қазақ жоғары, менеджер-экономист ЖК «Кенжибаев», директоржұм.(871643)2-48-96
№ 5 сайлау округі
104. ЕвлоевБекханТарханович510830300178 30.08.1951 ингуш жоғары, бухгалтер-экономист ЖК «Евлоев»,директорұялы 8-701-742-78-89
№ 6 сайлау округі
105. АксейітоваСәулеКөпбайқызы650625401661 25.06.1965 қазақ жоғары,дәрігер-педиатр «Мирас» ШҚ,главаұялы 8-701-327-56-82
№ 7 сайлау округі
106. ИсмағұловБауыржанҚалиасқарұлы730215350087 15.02.1973 қазақ жоғары,көліктегі техникалық құқықтық мәселелер сарапшы-инженері «Аждар и К» ЖШС,бас инженержұм.(871643)6-22-20
№ 8 сайлау округі
107. АсқаровМаратСабырұлы810526300920 26.05.1981 қазақ жоғары,инженер-механик Атбасар электровозожөндеу зауыты «Камкор Локомотив» ЖШС, директордың өндіріс жөніндегі орынбасарыжұм.(871643)6-36-06
№ 9 сайлау округі
108. МолодиковаСветланаЯковлевна680926401920 26.09.1968 украин жоғары,жалпы практика дәрігері Көпсалалы ауданаралық аурухана, емхана меңгерушісі
№ 10 сайлау округі
109. ДүйсембаевМұратМешінбайұлы740307301010 07.03.1974 қазақ жоғары,инженер-технолог «Арна-Бизнес» ЖШС, директоржұм.(871643)5-54-65,ұялы 8-701-7344076
№ 11 сайлау округі
110. АхметовАбайБағарұлы580224301362 24.02.1958 қазақ жоғары,инженер-механик Атбасар ауданының мемлекеттік архиві, директоржұм.(871643)5-11-22
№ 12 сайлау округі
111. БорумбаевБагдатАйтжанұлы531106300702 06.11.1953 қазақ жоғары, экономист Аудандық мәслихат, хатшыжұм.(871643)2-45-00
№ 13 сайлау округі
112. КомбатуровАбылайТөлегенұлы620101300355 01.01.1962 қазақ жоғары,инженер-құрылысшы «Сочинское» ЖШС, директордың орынбасарыжұм.(871643)92-1-21,
№ 14 сайлау округі
113. БезверховаНатальяАндреевна631003450072 03.10.1963 орыс жоғары,педагог-психолог Новосамарка ОМ, директоржұм.(871643)97-4-05
Бұланды аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
114. ТашимоваҚарлығашҚайырбайқызы710312450097 12.03.1971 қазақ жоғары, физика және математика мұғалімі Школа –гимназия, директоржұм. (871646) 2-18-56
№ 2 сайлау округі
115. ЖақыповЖамбылШайкенұлы600129300999 29.01.1960 қазақ жоғары, зоотехник «Самал» ЖШС, директоржұм.(871646) 2-21-65
№ 3 сайлау округі
116. ҚұсаиновШахманБайдүйсенұлы590313350019 13.03.1959 қазақ жоғары, мал дәрігері Аудандық мәслихат, хатшыжұм (871646) 2-13-05
№ 4 сайлау округі
117. МельманАндрейЯковлевич670111350385 11.01.1967 неміс орта Жеке кәсіпкер,ұялы 87014033386
№ 5 сайлау округі
118. ҚажақановБектасТемірғалиұлы641109350014 09.11.1964 қазақ жоғары, заңгер «НұрОтан» партиясы төрағасының бірінші орынбасары,жұм.(871646)2-38-47
№ 6 сайлау округі
119. СәдуақасовТайбасарТөлегенұлы570301300063 01.03.1957 қазақ жоғары, дәрігер-хирург Орталық аудандық аурухана, врач-хирург,жұм. (871646) 2-19-73
№ 7 сайлау округі
120. Жанәділов ҚазақстанХалелұлы651022350043 22.10.1965 қазақ жоғары, ғалым- агроном «Никольское» ЖШС, директоржұм.(871646) 33669
№ 8 сайлау округі
121. ЕсентуровАйбатАбайұлы591003350412 03.10.1959 қазақ жоғары, заңгер «Даниловское» ЖШС, директоржұм.(871646) 34-4-34
№ 9 сайлау округі
122. НагайкоОльгаВладимировна640101400513 01.01.1964 орыс жоғары, дәрігер Журавлев ауылдық дәрігерлік амбулаториячсы, аға әрігер,жұм. (871646)37-3-24
№ 10 сайлау округі
123. АнтошкинаЕленаАнатольевна681229400532 29.12.1968 орыс жоғары, тарих мұғалімі Новобратская ОМ, директордың орынбасары,жұм. (871646)36-7-80
№ 11 сайлау округі
124. СихимбаевТілеуғабылҚұсайынұлы611127302354 27.11.1961 қазақ жоғары, орман ісі «Отрадненское орман шаруашылығы» ММ, директор,жұм (871646) 31-6-00
№ 12 сайлау округі
125. РамазановҚайратНиколаевич650625350079 25.06.1965 қазақ орташа-арнайы, өндірістік оқыту шебері «Рамазанов» ШҚ,басшы,ұялы 87779525081
№ 13 сайлау округі
126. ЖелтовГеннадий Анатольевич591009301030 09.10.1959 орыс орташа-арнайы, техник-механик «Ергольское» ЖШС, директорұялы 870529314 43
Бурабай аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
127. ХамзинСансызбай Ботыбайұлы641030300346 30.10.1964 қазақ жоғары, ғалым-агроном «Есіл-Агро» ЖШС, директор
№ 2 сайлау округі
128. ШаяхметовҚуанышбекКабденұлы661114350233 14.11.1966 қазақ жоғары, бейнелеу өнері және сызу мұғалімі Щучинск қ. №6 ОМ, директор
№ 3 сайлау округі
129. РахымжановМейрамбекҚұдайбергенұлы920509351093 09.05.1992 қазақ жоғары,қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі Зеленобор мектеп-гимназия, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі
№ 4 сайлау округі
130. УстиновичВладимир
Александрович701001300748
01.10.1970 белорус орташа-арнайы,техник-құрылысшы «Агрофирма Бурабай 2007» ЖШС «Златополье» АШК, директор
№ 5 сайлау округі
131. Жұмабеков Константин Айтбайұлы581227350032 27.12.1958 қазақ жоғары, инженер-құрылысшы «КТЖ» ҰК» АҚС. Сейфуллин ат. шипажай профилакторий, директор
№ 6 сайлау округі
132. БектұровЖұмабай Тасқожаұлы660812301336 12.08.1966 қазақ жоғары, инженер орман өсіруші «Ақмола облысы табиғи ресустра және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы Ұрымқай орман шаруашылығы коммуналдық мекемесі» КММ,директор
№ 7 сайлау округі
133. БазаеваНұрсұлуТалғатқызы741116450377 16.11.1974 қазақ жоғары, қоғамдық тамақтандыру инженер-технологы Жеке кәсіпкер
№ 8 сайлау округі
134. БейсеновӨтелбайТөлеуұлы550902350380 02.09.1955 қазақ жоғары, қазақ тілі мен әдебиетінің мұғалімі, қаржы және кредит Бурабай аудандық мәслихаты, мәслихат хатшысы
№ 9 сайлау округі
135. АхметовМаратНұрсайынұлы731202301823 02.12.1973 қазақ жоғары, информатика мұғалімі "Щучинск қазандық-механикалық зауыты" ЖШС, директоржұм.(871636)4-77-04
№ 10 сайлау округі
136. ХамзинаГаухарОрынғалиұлы570704400596 04.07.1957 қазақ жоғары, математика мұғалімі «Мерей» білім беру, тәрбиелей өндірістік кәсіпорны" ЖШС, директор
№ 11
137. КайдауловРахатҚұрмашұлы790709302465 09.07.1979 қазақ жоғары, тасымалдау мен басқаруды ұйымдастыру «КТЖ» ҰК» АҚ ААқмола жол бөлімшесі, Курорт-Бурабай станциясының бастығы
№ 12 сайлау округі
138. ТюкачеваЛюбовьВасильевна630820400302 20.08.1963 белорус жоғары, бастауыш сынып мұғалімі Щучинск қ. №1 мектеп-гимназиясы, директор, жұм.(871636)4-38-09
№ 13 сайлау округі
139. ӨміртаеваҚайнышКалиқызы580108401358 08.01.1958 қазақ жоғары, жалпы техникалық пәндер мұғалімі «Нұр Отан» партиясы Бурабай аудандық филиалы, төрағаның бірінші орынбасары
№ 14 сайлау округі
140. БайбуровҚанатТөлегенұлы721104301066 04.11.1972 қазақ жоғары, инженер, заңгер "Бурабай аудандық мүгедектеор қоғамы" ҚБ, төрағасы
№ 15 сайлау округі
141.14 МахаевРамазанҚалкенұлы540527350102 27.05.1954 қазақ жоғары, инженер-механик "РауанБурабай" ЖШС, директор,жұм.(871636)6-45-55
Егіндікөл аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
142. Достенов Габдолмүтәліп Омарұлы640122300224 22.01.1964 қазақ жоғары,зоотехник «Қарлығаш» ШҚ,басшы
№ 2 сайлау округі
143. ГлашевОралбайБайдуович610715300123 15.07.1961 кабардин - балкар жоғары,зооинженер «Сарымсақты» ЖШС, директор,жұм.(871642)2-33-79
№ 3 сайлау округі
144. ШевцоваЛариса Александровна740922450405 22.09.1974 орыс жоғары,тарих және география «№ 12 агротехникалық колледж,» КММдиректор,жұм.(871642)2-21-81
№ 4 сайлау округі
145. СалапатаНаталья Дмитриевна730319400469 19.03.1973 орыс жоғары,бакалавр қаржыгер «Бауманская ОМ» КММ, іс жүргізуші, кітапханашыжұм.(871642)2-43-34
№ 5 сайлау округі
146. Серікбаев МахсетбайРасбайұлы700630350543 30.06.1970 қазақ орташа, кәсіби заңгер «Нұр Отан» партиясы Егіндікөл аудандық филиалы,төрағаның бірінші орынбасарыжұм.(871642)2-19-10
№ 6 сайлау округі
147. БектұровМерхатЫдрысұлы840126350766 26.01.1984 қазақ жоғары,политолог Ақмола облысы кәсіпкерлер палатасы Егіндікөл аудандық филиалы,филиал директоры
№ 7 сайлау округі
148. СадыбековОлжасМұхамедияұлы850514350582 14.05.1985 қазақ жоғары,режиссура Аудандық мәдениет үйі, көркемдік жетекші
№ 8 сайлау округі
149. ӘбіловБегіндік Қуандықұлы580815350135 15.08.1958 қазақ жоғары,жергілікті мемлекеттік басқару ЖК «АБК»,ұялы 87013843423
№ 9 сайлау округі
150. АхмедовРустамУгиевич800529300925 29.05.1980 азербайджан жоғары,заңгер «Жер-АНА» АШК» ЖШС, директор
№ 10 сайлау округі
151. ОшақбаевҚайырТілеуғабылұлы700804300969 04.08.1970 қазақ жоғары, зооинженер «Қоржынкөл-А» ЖШС,директор,жұм.(871642)2-61-01
№ 11 сайлау округі
152. БокишевТалгатҚабдоллаұлы720706300925 06.07.1972 қазақ жоғары,дене тәрбиесі мұғалімі «Жаңақоныс негізгі мектебі» КММ, директор,жұм.(871642)3-11-43
Еңбекшілдер аудандық мәслихаты
№ 1 сайлау округі
153. АрғынбаевАзаматШинабекұлы740121350355 21.01.1974 қазақ жоғары,инженер Еңбекшілдер аудандық электр желілері, бастықжұм. (871639)2-10-79
№ 2 сайлау округі
154. ДаулетхановМедетКәрібайұлы920309350127 09.03.1992 қазақ жоғары, экономист "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директоржұм. (871639) 2-18-80
№ 3 сайлау округі
155. ХадиевФаритАдыхамович830510350468 10.05.1983 татар жоғары, заңгер "Фаворит ГОЛД" ЖШС, директор,ұялы 8-702-146-16-13
№ 4 сайлау округі
156. ТастанбековҚайратАдаханұлы850702300687 02.07.1985 қазақ жоғары, емдеу ісі «Еңбекшілдер аудандық орталық ауруханасы» ШЖҚ МКК, бас дәрігержұм. (871639) 2-21-33
№ 5 сайлау округі
157. МарковаТатьянаНиколаевна740903450312 03.09.1974 орыс орташа арнайы, медбике Заураловка медициналық пункті, меңгерушіжұм. (871639) 2-64-23
№ 6 сайлау округі
158. ГанееваОльгаНиколаевна640101405732 01.01.1964 орыс жоғары, география және биология мұғалімі Баймырза ОМ, директордың орынбасары, жұм. (871639) 2-66-09
№7 сайлау округі
159. ҚасымовАрхатЖұбандықұлы790827301126 27.08.1979 қазақ жоғары, ақпараттық жүйелер технологияларының бакалавры Еңбекшілдер аудандық телекоммуникациялар торабы, өндіріс бастығыжұм. (871639)2-11-20
№8 сайлау округі
160. ҚазыбаевЕркенМанарбекұлы760410301054 10.04.1976 қазақ жоғары, инженер-механик "ЕрМан" ШҚ,басшысы ұялы 8-701-266-58-49
№9 сайлау округі
161. ШауеновСерікЖанатұлы680809300305 09.08.1968 қазақ жоғары, ғалым агроном, заңгер «Аппарат акима Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты» ММ, әкімнің орынбасарыжұм. (871639) 2-16-41
№10 сайлау округі
162. Құртабиева Гүлмира Амангелдіқызы650101450432 01.01.1965 қазақ жоғары, музыка мұғалімі " Біржан сал ат. балалар музыка мектебі" МКҚК, директоржұм. (871639) 2-66-07
№11 сайлау округі
163. Бочковский Александр Владиславович740130301564 30.01.1974 орыс жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Степняк қ. №1 ОМ, директоржұм. (871639) 2-22-17
№12 сайлау округі
164. МагеркоИгорьЕфимович620514350179 14.05.1962 орыс жоғары, педагог-психолог "Оқыту-өндірістік комбинаты" ММ, директоржұм. 2-11-38
Ерейментау аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
165. АдайкинЮрийБорисович640211350393 11.02.1964 мордвин жоғары, орман шаруашылығы ісі «Оман шаруашылығы» ММ, директор
№2 сайлау округі
166. ҚалиевТалғатАсылханұлы760503301416 03.05.1976 қазақ жоғары, заңгер ЖК «Қалиев», директор
№ 3 сайлау округі
167. ИмашевЕрқанатМұратұлы750602302173 02.06.1975 қазақ жоғары, инженер ШЧ-25, бастығыжұм.(871633)43240
№ 4 сайлау округі
168. СырымбетовАбылайханҚуандықұлы760101300214 01.01.1976 қазақ жоғары, заңгер ЖК «Сырымбетов» директоржұм. (871633)21562
№ 5 сайлау округі
169. МандаевНұртасБоранбайұлы680728300721 28.07.1968 қазақ жоғары, экономист ЖК «Мандаев», басшыұялы 87773065028
№ 6 сайлау округі
170. АсқарЕрғали871101399050 01.11.1987 қазақ орташа-арнайы, мұғалім «Олжабай батыр ауылының ОМ», информатика мұғаліміжұм.(871633)34198
№ 7 сайлау округі
171. БиекеновЕржанХамитұлы710223350027 23.02.1971 қазақ жоғары, инженер «Хамзе» ШҚ басшысыжұм 871633)33561
№ 8 сайлау округі
172. СүлейменовӘбішӘбенұлы650320301766 20.03.1965 қазақ жоғары, зооинженер «Еркіншілік -элеватор 2002» ЖШС, инженер
№ 9 сайлау округі
173. СтекольщиковаТатьянаЕвгеньевна670720450184 20.07.1967 украин жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Ақсуат ОМ,
директор,жұм.(871633)53833,ұялы 87021340262
№ 10 сайлау округі
174. ГорончкоНадеждаПетровна730205400776 05.02.1973 коми-пермячка жоғары, банк ісі «Цеснабанк» АҚ, директоржұм.(871633)24510
№ 11 сайлау округі
175. МасұғұтҚанатНұртасұлы781118300739 18.11.1978 қазақ жоғары, заңгер «Сұлтан-Байсары» ЖШС,атқарушы директор
№ 12 сайлау округі
176. АйтпаевӘнуарбекОлжабайұлы790821300472 21.08.1979 қазақ жоғары, мемлекеттік және жергілікті басқару «Тиянак Трэнд» ЖШС, директор
№ 13 сайлау округі
177. МахметовҚайратТөлеубайұлы611110300850 10.11.1961 қазақ жоғары,қаржыгер Аудандық мәслихаттың хатшысыжұм.(871633)22192
Есіл аудандық мәслихаты
избирательный округ №1 сайлау округі
178.31 ГосподарьАнатолий Анатольевич770623300869 23.06.1977 украин жоғары, мұғалім Есіл МЭС, материалдық-техникалық жабдықтау инженері,жұм. (871647)21-2-83,
№2 сайлау округі
179. РепутацкийЛеонидПетрович590602350179 02.06.1959 украин жоғары, көлік тасымалын, қозғалысын және пайдаланылуын ұйымдастыру Есіл №16 станциясы қалпына келтіру поезының штаты,станция бастығы,жұм. (871647)61-3-10
№3 сайлау округі
180. Мухаметжанов Болатхан Қалелұлы740225350231 25.02.1974 қазақ жоғары, емдеу ісі "Есіл аудандық ауруханасы" МКҚК, дәрігер отоларинголог,жұм. (871647)21-3-28,
№4 сайлау округі
181. Мистриди Константин Георгиевич520425300108 25.04.1952 грек жоғары, инженер құрылысшы Жеке кәсіпкер,ұялы 8-701-566-89-40
№5 сайлау округі
182. Кәрімова Гүлнәр Қабылқайырқызы630403450420 03.04.1963 қазақ жоғары, мұғалім Есіл қ. №1 ОМ, директор,жұм. (871647)40-1-96
№6 сайлау округі
183. АхметовОйратТөлепбекұлы630606300580 06.06.1963 қазақ жоғары, ауыл шаруашылығы механизациясы "ЕсильМАН" ЖШС, директор,ұялы 8-778-939-82-10
№7 сайлау округі
184. АгымбаеваСәулеКамелұлы620316400291 16.03.1962 қазақ жоғары, мұғалім "Есіл ауданы әкімінің аппараты" ММ, әкімнің орынбасары,жұм. (871647)21-3-49
№8 сайлау округі
185. ЖожұмекАбайЖұманұлы800705301820 05.07.1980 қазақ жоғары, инженер-экономист "Заречный" ЖШС, директордың механизация жөніндегі орынбасары
№9 сайлау округі
186. ТюркинВалерийНиколаевич550217300063 17.02.1955 орыс жоғары, жерге орналастырушы "Ново-Приречное" ЖШС, директор
№10 сайлау округі
187. КлименкоЛарисаИвановна610724400793 24.07.1961 орыс жоғары, педагог " №7 агротехникалық колледж " КММ, директор
№11 сайлау округі
188. ӘлібековҚайратҚабылұлы650713350097 13.07.1965 қазақ орташа- арнайы, шебер-құрылысшы "Ас Мади" ш/қ, басшысы,үй 871647)25-4-23,ұялы 8-701-513-52-87
№12 сайлау округі
189. СалтаевРамзанСаидович610617300150 17.06.1961 чечен аяқталмаған жоғары, инженер-құрылысшы "Агро-Олдиви" ЖШС, басқарушы директор,дом. (871647)26-2-88
№13 сайлау округі
190.43 БурковаЕкатерина Владимировна891030450607 30.10.1989 орыс орташа-арнайы, жалпы практика медбикесі Свободненская ОМ, медқызметкер,жұм. (871647)24-5-19
Жақсы аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
191. ӘбдіқайымовЕрікСерікұлы860330301714 30.03.1986 қазақ жоғары, жалпы практика дәрігері "Жақсы орталық аудандық ауруханасы " ШЖҚ МКК, дәрігер-анестезиолог-реаниматолог,жұм. (8716 35) 22368
№2 сайлау округі
192. Гертнер Виктор Фридрихович531122300353 22.11.1953 неміс жоғары, зоотехник "Белагаш" ЖШС, директор жұм. (871635) 93-1-17
№3 сайлау округі
193. НұржановМағаз540801301817 01.08.1954 қазақ жоғары, агроном Жақсы РУПС, бастық,жұм. (871635) 21-1-09
№4 сайлау округі
194. Шаймерденова Гүлнара Мұхиденқызы620315400990 15.03.1962 қазақ жоғары, биология мұғалімі "Құлыншақ" балабақшасы» МКҚК,меңгерушіжұм. (871635) 51-4-49
№5 сайлау округі
195. Алешина ЕленаВитальевна710819400592 19.08.1971 украин жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Запорожье ОМ,мұғалім,жұм. (871635) 57-3-63
№6 сайлау округі
196. ӘбішеваСәулеМұқанқызы631217400139 17.12.1963 қазақ жоғары, педагог психолог Ишим ОМ,директор,жұм. (871635) 333-35
№7 сайлау округі
197. МухамбетжановаГүлденЕсмұратқызы760811450188 11.08.1976 қазақ жоғары, педагог-психолог Островская ОМ,директор,жұм. (871635) 31-706
№8 сайлау округі
198. ШакеевҰзақбайТастанбекұлы530131300390 31.01.1953 қазақ жоғары, ғалым агроном "Каражон" ЖШС,директоржұм. (871635) 93-3-48
№9 сайлау округі
199. Мейрамов МұратЖұмағалиұлы630912350223 12.03.1963 қазақ жоғары, ғалым агроном "Жана Жол" ЖШС, директор,жұм. (871635) 51321
№10 сайлау округі
200. ЖанәділовБисейітАқанұлы621225301112 28.12.1962 қазақ жоғары, инженер механик Жақсы аудандық мәслихаты, хатшы,жұм. (871635) 22-2-01
№11 сайлау округі
201. ҚұсайыновҚайыржанҚожахметұлы750119350465 19.01.1975 қазақ жоғары, дене шынықтыру және спорт бакалавры Жақсы БЖСМ, директор,жұм. (871635) 22-0-60
№12 сайлау округі
202. Казьмин ПавелВалентинович740212300323 12.02.1974 орыс жоғары, инженер-электрик "Новокиенка" ЖШС, директор жұм. (871635) 96-1-32
Жарқайың аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
203. ӘубәкіровСерікбайТөленұлы660705300782 05.07.1966 қазақ орташа-арнайы,агроном «Жазира» ш/қ,басшы
№2 сайлау округі
204. АубакировБексұлтанШәріпұлы660929350310 29.09.1966 қазақ жоғары,инженер-электрик «Апыры» ЖШС,директор
№3 сайлау округі
205. ПугачевАлексейНиколаевич761030350426 30.10.1976 орыс жоғарыинженер-механик «Осана Агро» ЖШС,директор
№4 сайлау округі
206. АхметоваҰлболсынАсқарқызы590408450232 08.04.1959 қазақ жоғары,мұғалім Аудандық мәслихат,хатшы
№5 сайлау округі
207. СемкинНиколайНиколаевич571208300229 08.12.1957 орыс орташа «Роман» ш/қ,басшы
№6 сайлау округі
208. ЖүнісовАзаматТалғатұлы910409350654 09.04.1991 қазақ жоғары,агроном «Азамат-4» ш/қ,басшының орынбасары
№ 7 сайлау округі
209. СамаевАйбекҚұрманбекұлы590616300367 16.06.1959 қазақ жоғары,мұғалім Отрадненская ОМ ,директор
№ 8 сайлау округі
210. БайжұмановаҚарлығашЫдрысқызы641003401125 03.10.1964 қазақ жоғары,дәрігер-терапевт Аудандық аурухана,дәрігер-фтизиатр
№ 9 сайлау округі
211. ВиничукВикторНиколаевич590817300419 17.08.1959 орыс жоғары,инженер-механик «Зернотранс» ЖШС,басқарушы
№ 10 сайлау округі
212. ОспанұлыСерікӘбдешұлы80624300228 24.06.1958 қазақ жоғары,заңгер «Союз» ҚБ,президент
№ 11 сайлау округі
213. МыңбаевЖанатТасболатұлы800218300260 18.02.1980 қазақ жоғары,мұғалім Партия «Нұр Отан» партиясы аудандық филиалы төрағасының орынбасары,
№ 12 сайлау округі
214. МеджидовДжаванширГасан-оглы740301350036 01.03.1974 азербай-джан жоғары,мұғалім Жеке кәсіпкер
Зеренді аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
215. ХасеновНығметТілегенұлы690218350172 18.02.1969 қазақ жоғары, агроном «Агрофирма Мирас» ЖШС,директор,жұм. (871632)34-1-34
№2 сайлау округі
216. НиколаеваЛюдмилаПавловна580323401713 23.03.1958 неміс жоғары,мұғалім Алексеевска ОМ, директор,жұм. (871632)35-3-25
№3 сайлау округі
217. ТаласбаеваӘлияАманжолқызы580403450171 03.04.1958 қазақ жоғары, агроном «Нұр Отан» партиясы Зеренді аудандық филиалы төрағасының орынбасары,жұм. (871632)22-4-99
№4 сайлау округі
218. МұқашевЫқласҒазизұлы641123350119 23.11.1964 қазақ жоғары, инженер механик, экономист «Умай Жер» ЖШС, атқарушы директор
№5 сайлау округі
219. СерікбайұлыҚанат840802301499 02.08.1984 қазақ жоғары, заңгер «ЭльнурАдил Групп» ЖШС,директор
№6 сайлау округі
220. АуғалиевҚайратДосымұлы680130350465 30.01.1968 қазақ жоғары, қаржыгер Районный маслихат, секретарь,жұм. (871632)22-8-85
№7 сайлау округі
221. Перешивкин Вячеслав Владимирович900111350038 11.01.1990 орыс жоғары,мұғалім Викторовка ОМ,информатика мұғалімі,жұм. (871632)23-1-10
№8 сайлау округі
222. ХалеловаЭльмираМайданқызы701002450382 08.10.1970 қазақ жоғары, мұғалім М.Габдуллин ат ООМ, директор,жұм. (871632)22-4-62
№9 сайлау округі
223. ПоздняковИванПавлович560109300266 09.01.1956 орыс жоғары, инженер жерге орналастырушы «Химик» ЖШС,директор,жұм. (871632)21-0-47
№10 сайлау округі
224. ТөлебаеваАкмейірҚарамедиқызы740502401126 02.05.1974 қазақ жоғары, жалпы практика дәрігері «Зеренді ОАА» ШЖҚ МКК, жалпы практика дәрігері,жұм. (871632)21-6-92
№11 сайлау округі
225. МолдахметовМұратЖағыпарұлы580922300795 22.09.1958 қазақ жоғары, ғалым агроном «Асад» ш/қ, басшысы,ұялы 8-705-736-54-19
№12 сайлау округі
226. ТарановПетрДмитриевич580425350086 25.04.1958 орыс жоғары, инженер- механик «Жыланды» АШК ЖШС, директор,жұм. (871632)25-2-42
№13 сайлау округі
227. ШегеноваГүлайымҚаукешұлы640212450068 12.02.1964 қазақ жоғары, қаржыгер ЖК "Шегенова Г.К.", директор,жұм. (871632)24-2-34
Қорғалжын аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
228. МамыраемовСаматӨкешұлы751129300931 29.11.1975 қазақ орташа-арнайы, заңгер, дене шынықтыру және спорт мұғалімі Амангелді ОМ, мұғалімжұм.(871637)35-6-39,ұялы 8-778-926-08-81
№2 сайлау округі
229. БалғабаевОмірбайКәкімұлы530905300307 05.09.1953 қазақ жоғары, инженер-механик Қорғалжын аудандық мәслихаты, хатшы,жұм. (871637)2-16-62
№3 сайлау округі
230. ДосанбаевБекетАнарбайұлы810929301573 29.09.1981 қазақ жоғары, экономист "Ақжол-2030" ЖШС, директор,ұялы 87029226399
№4 сайлау округі
231. Балабекова Гүлжамал Шақарұлы670204450179 04.02.1967 қазақ жоғары, мұғалім Кеңбидайық ОМ, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары,жұм.(871637)43-6-23,
№5 сайлау округі
232. ОмаровДәуренбекМахситұлы740914300736 14.09.1974 қазақ жоғары, тарих мұғалімі Үшсарт ОМ,директор,жұм.(871659) 2-13-72,ұялы 8-701-348-20-69
№6 сайлау округі
233. СмағұловаРаушанҚазбекұлы831209450084 09.12.1983 қазақ жоғары, ағылшын тілі мұғалімі Майшұқыр ОМ, директоржұм.(871637)5-14-68
№7 сайлау округі
234. ЖұмабаевҚайратТөленұлы581204300398 04.12.1958 қазақ жоғары,агроном "Нұр Отан" партиясы аудандық филиалы,төрағаның бірінші орынбасарыпервый заместитель,жұм. (871637) 2-23-90
№8 сайлау округі
235. ТәжинНұрланЕсіркепұлы631107302041 07.11.1963 қазақ жоғары,мұғалім Қорғалжын мектеп гимназиясы,директор,жұм. (871637) 2-18-69
№9 сайлау округі
236. Темірбек Жаңбыршы Есімұлы580513350064 13.05.1958 қазақ жоғары,юрист Жұмыспен қамту орталығы, маман,жұм. (871637) 2-20-11
№10 сайлау округі
237. БаешевНаурызхан Дінмуханбетұлы950320350360 20.03.1995 қазақ орташа-арнайы, заңгер "Жастар ресурстық орталығы" КММ, директор,жұм. (871637)2-17-54,ұялы 8-775-350-00-10
№11 сайлау округі
238. МажитоваБатжан530417400231 17.04.1953 қазақ жоғары,мұғалім "Таңдау" еңбек ресурстарын даярлау орталығы, директор,жұм. (871637) 21083
Сандықтау аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
239. КлюшниковСергейИванович591026300085 26.10.1959 орыс жоғары, орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі Сандықтау аудандық маслихаты, хатшы,жұм. (871640)91-7-40
№2 сайлау округі
240. КасымоваМадинаТөлегенқызы710126450105 26.01.1971 қазақ жоғары, мұғалім "Сандыктауские вести" аудандық газетінің редекциясы, редактор,жұм.(871640)92-4-38
№3 сайлау округі
241. БелухаАлександр Валерьевич670102302415 02.01.1967 орыс орташа-арнайы, техник-механик "Белуха" ш/қ,глава
№4 сайлау округі
242. СұлтановҚанатҚабенұлы620107350017 07.01.1962 қазақ жоғары, орман шаруашылығы Большетюктинский орман шаруашылығы,директор,жұм.(871640)90-8-87
№5 сайлау округі
243. ӘлібековаЖанатЖангелдіқызы871203450425 03.12.1987 қазақ жоғары, экономист Баракөл ОМ, мұғалім,жұм.(871640)95-1-38
№6 сайлау округі
244. ГалюкАндрейВасильевич760710301045 10.07.1976 украин жоғары, ғалым агроном "Акро-Lake" ЖШС, директордың орынбасары, жұм.(871640)9-76-92
№7 сайлау округі
245. ДжейрановАлексейИванович611101302085 01.11.1961 грек жоғары, экономист "Каменка и Д" ЖШС, директор,жұм.(871640)96-2-22
№8 сайлау округі
246. ДокаевШарипАлиевич651115350079 15.11.1965 чечен жоғары, экономист «Балкашинский" ПЗ» ЖШС, директор,жұм. 8(71640) 97543
№9 сайлау округі
247. ЗакусиловАлександр Александрович710924350187 24.09.1971 орыс жоғары, агроном "Максимовское" ЖШС, директор,жұм.(871640)9-74-33
№10 сайлау округі
248. БектұровЕрболТасқожаұлы751225300626 25.12.1975 қазақ жоғары, заңгер "Маралды орман шаруашылығы" ММ,директор,жұм.(871640)95-5-00
№11 сайлау округі
249. ТамбовцеваНатальяВикторовна660401450029 01.04.1966 орыс жоғары, экономист "Сандықтау Агро" ЖШС,директор
№12 сайлау округі
250. Ильдебаев Дүйсембай Қожасұлы660110350457 10.01.1966 қазақ жоғары, зооинженер "Мәдениет" ЖШС, директор,жұм.(871640)93-4-21
Целиноград аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
251. МатайбаеваСайраАйтенқызы680125400175 25.01.1968 қазақ жоғары,экономист-бухгалтер «KAZYNA-SR» ЖШС, бас директор, ұялы 8-701-999-08-34
№2 сайлау округі
252. ЫбраевБолатбек Мұхтарұлы580522300969 22.05.1958 қазақ жоғары, мұғалім ЖК «Ибраев», кәсіпкер,жұм. (871651) 91-288,ұялы 8-701-522-99-60
№3 сайлау округі
253. МофаЯковФедорович540508350159 08.05.1954 орыс жоғары, механик «Преображенка» ЖШС, директорұялы 8-701-566-44-14
№4 сайлау округі
254. Әбдіқалықов Галымжан Кенжешұлы640802300356 02.08.1964 қазақ жоғары, мәл дәрігері, заңгер «Астана-Өнім» АҚ, бас директор,жұм. (87172) 79-77-07,ұялы 8-701-220-28-71.
№5 сайлау округі
255. Жанділдин АбитжанСаханұлы550223302111 23.02.1955 қазақ жоғары, мұғалім Оразақ №27 ОМ, директордың орынбасары
№6 сайлау округі
256. ЖанбаевБерікАмантайұлы680805300452 05.08.1968 қазақ жоғары, тарихшы, жергілікті және мемлекеттік басқару «Нұр Отан» партиясы Целиноград аудандық филиалы төрағасының бірінші орынбасарыжұм. (871651) 30-260
№7 сайлау округі
257. ТүлкібаевРахымЖәкиұлы561028300526 28.10.1956 қазақ жоғары, зооинженер «Целиноград аудандық мәслихатының аппараты» ММ, хатшы,жұм. (871651)31-105,
№8 сайлау округі
258. ҚұмағамбетовТалғатМақтайұлы620210350176 10.02.1962 қазақ жоғары, мұғалім Новоишимка №32 ОМ,директор,жұм. (871651) 34-209
№9 сайлау округі
259.1 ВеревкинАндрейПавлович660218350028 18.02.1966 орыс жоғары, жалпы техникалық пәндер мұғалімі ТОО «Агрофирма «Родина» ЖШС,директордың орынбасары,жұм.(871651) 37-453,
№10 сайлау округі
260. ТимановАлександрАлександрович660218350028 07.11.1961 орыс орташа-техникалық, техник-құрылысшы «Акмола-Феникс» АҚ, атқарушы директор,жұм.(8717651)31202,
№11 сайлау округі
261. Бұтакова Александра Николаевна620227401533 27.02.1962 орыс жоғары, инженер- жерге орналастырушы ТОО «Бирлик-1»,главный бухгалтер,жұм. (871651) 93-402
№12 сайлау округі
262. СәденоваИндираСабырбекқызы920713450050 13.07.1992 қазақ жоғары,заңгер «Шаңырак» басқару компаниясы» ЖШС,заң департаментінің бастығы,
№13 сайлау округі
263. АбееваСағымбалаХасенқызы730816401835 16.08.1973 қазақ жоғары, мұғалім Талапкер №3 ОМ, директор,жұм. (871651) 24-052,ұялы 8-775-907-29-35
№14 сайлау округі
264. ТоқабаевНұрғали Жоламанұлы641024350151 24.10.1964 қазақ жоғары, мұғалім КХ «Жоламан»,глава КХ,ұялы 8-701-675-02-64
Шортанды аудандық мәслихаты
№1 сайлау округі
265. Қожамсейітов АхмедияШабданұлы640316350097 16.03.1964 қазақ жоғары, құқықтану «Жұмыспен қамту орталығы» КММ, директор,жұм.(871631) 3-51-86
№2 сайлау округі
266. КоровинаАннаАнтоновна520127401271 27.01.1952 поляк орташа -арнайы, фармацевт «Денсаулык К» ЖШС, директор,жұм.(871631)2-14-74
№3 сайлау округі
267. ВолокитинВадимАлександрович760606350276 06.06.1976 орыс орташа-арнайы, банк қызметкері «Планета» ЖШС,директор,жұм.(871631)2-20-00
№4
268. МұқановаҒалиябануЕсенқызы580810450243 10.08.1958 қазақ жоғары, орыс тілі мұғалімі «МААР» ЖШС, директор, жұм.(871631)27-7-36
№5 сайлау округі
269. ШевченкоВикторАлександрович571216350070 16.12.1957 орыс жоғары, таукен инженер «Қазақалтын» ТМК» АҚ Жолымбет кеніші, директор,жұм.(871631) 27-7-02
№6 сайлау округі
270. ЖапаровЕрболатДәуренұлы890313350606 13.03.1989 қазақ жоғары, экология бакалавр «Жастар ресурстық орталығы» КММ басшысы,жұм.(871631) 3-51-26
№7 сайлау округі
271. ДаитоваҒалияТөлешқызы720315450194 15.03.1972 қазақ жоғары, бастауыш сынып мұғалімі Бозайғыр а. «Бөбек» балабақшасы, меңгеруші, жұм.(871631) 272-30
№8 сайлау округі
272. ГоркушеваГалинаИвановна680403450142 03.04.1968 орыс жоғары,педагог психолог «Қарттар мен мүгедектерге арналған МӘМ» КММ, директор,жұм.(871631)330-57
№9 сайлау округі
273. ОтаровДарханҚадырханұлы801122300251 22.11.1980 қазақ жоғары, кеден ісі «Табигат ТР» ЖШС, директор
№10 сайлау округі
274. ХабовскийАнатолийИванович790416300748 16.04.1979 поляк жоғары, инженер электрик «АРЭК» АҚ Степногорск АЭС Шортанды АЭС, басшы, жұм..(871631)2-14-50
№11 сайлау округі
275. ФуртаАннаНиколаевна640719450407 19.07.1964 молдаванка жоғары, дәрігер терапевт Петровка дәрігерлік амбулаториясы,аға дәрігер,жұм.(871631)26-5-25
№12 сайлау округі
276. БельцЯковГотлибович600322350409 22.03.1960 неміс орташа- арнайы «Новокубанское» ЖШС, директордың орынбасары,жұм.(871631) 24-7-10
Мақаланы құрған күні 31.03.2017 17:45
Мақаланы жаңартқан күні 04.04.2017 18:24
Қаралым саны: 1354

Пошталық мекенжайы: Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83 индексі: 020000

Облыс әкімінің қабылдау бөлмесі:
8 (7162) 29-72-00

Әдеп жөнiндегi уәкiлi:
8 (7162) 29-73-54

Қабылдауға жазылу:
8 (7162) 29-72-43

Кіріс хат-хабарлар бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-44

Шығыс хат-хабарлар бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-49

Электрондық жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-51

Жеке және заңды тұлғалардың өтініштері бойынша ақпарат:
8 (7162) 29-72-71

Факс:
8 (7162) 29-72-98

Электрондық пошта адресі: akim@akmo.kz

Мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша келесі телефондар бойынша хабарласуға болады: 8 (7162) 29-72-23, 29-72-25, 29-72-54

Яндекс.Метрика
@2017 Ақмола облысының ресми интернет-ресурсы

ОБЛЫСТЫҚ ӘКІМДІКТЕРДІҢ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСТАРЫ

Астана қаласының әкімдігі

Алматы қаласының әкімдігі

Ақтөбе облысының әкімдігі

Алматы облысының әкімдігі

Атырау облысының әкімдігі

Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі

Жамбыл облысының әкімдігі

Батыс Қазақстан облысының әкімдігі

Қарағанды облысының әкімдігі

Қостанай облысының әкімдігі

Қызылорда облысының әкімдігі

Маңғыстау облысының әкімдігі

Павлодар облысының әкімдігі

Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі

Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі

АУДАНДЫҚ ӘКІМДІКТЕРДІҢ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСТАРЫ

Көкшетау қаласының әкімдігі

Степногорск қаласының әкімдігі

Ақкөл ауданының әкімдігі

Аршалы ауданының әкімдігі

Астрахан ауданының әкімдігі

Атбасар ауданының әкімдігі

Бұланды ауданының әкімдігі

Бурабай ауданының әкімдігі

Егіндікөл ауданының әкімдігі

Еңбекшілдер ауданының әкімдігі

Ерейментау ауданының әкімдігі

Есіл ауданының әкімдігі

Жақсы ауданының әкімдігі

Жарқайың ауданының әкімдігі

Зеренді ауданының әкімдігі

Қорғалжын ауданының әкімдігі

Сандықтау ауданының әкімдігі

Целиноград ауданының әкімдігі

Шортанды ауданының әкімдігі

ВЕДОМСТВОЛЫҚ БАҒЫШТЫ БАСҚАРМАЛАРДЫҢ ИНТЕРНЕТ-РЕСУРСТАРЫ

Ақмола облысының архивтер мен құжаттамалар басқармасы

Ақмола облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы

Ақмола облысының ветеринария басқармасы

Ақмола облысының ішкі саясат басқармасы

Ақмола облысының мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы

Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы

Ақмола облысының жер қатынастары басқармасы

Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы

Ақмола облысының мәдениет басқармасы

Ақмола облысының білім басқармасы

Ақмола облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

Ақмола облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы

Ақмола облысының жастар саясаты мәселелері басқармасы

Ақмола облысының дін істері басқармасы

Ақмола облысының еңбек инспекциясы жөніндегі басқармасы

Ақмола облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы

Ақмола облысының тілдерді дамыту басқармасы

Ақмола облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы

Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы

Ақмола облысының ауыл шаруашылығы басқармасы

Ақмола облысының құрылыс басқармасы

Ақмола облысының туризм басқармасы

Ақмола облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы

Ақмола облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

Ақмола облысының қаржы басқармасы

Ақмола облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы